Hizmetler

Ne sunuyoruz?

Sizin için hazırladığımız hizmetlere göz atın

Paketi za osnivanje privrednih subjekata

Şirket kurma paketleri

AMR Global Advisors, Karadağ'da faaliyet gösteren, tek bir yerden hem şirket kurup hem de işletmenizi geliştirerek zamandan ve paradan tasarruf edebileceğiniz bir dizi hizmet sunan benzersiz bir şirkettir.

Uzman ekibimiz, her türlü hukuk, muhasebe ve pazarlama hizmetlerinin yanı sıra insan kaynakları hizmetleri ile gayrimenkul ve ödeme işlemleri konularında da hizmet sunmaktadır. Bu şekilde, müşterilerimiz kapsamlı bürokratik ve idari prosedürü atlarlar. Birçok müşterimizin başarısı, özel ve kapsamlı çalışmalarımızın sonucudur.

Gümüş, altın veya platin paketlerimizi keşfedin ve hangisinin iş ihtiyaçlarınız için en uygun olduğuna siz karar verin.

Listelenen fiyatlar Karadağ pazarına aittir.

Diğer pazarlar için lütfen bize ulaşın.

Pazarlama ve PR hizmetleri

Pazarlama uzmanlarımız, size ve işletmenize saygın bir marka olmanızda yardımcı olmak için buradalar. İşletmenizi kurduktan sonra, doğru müşterilere doğru zamanda ulaşmak istersiniz.

Dijital pazarlama firmamız Appfy mesajınızı hedef kitleye iletebilir. SEO, marka ve pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz, işletmenizin web sitesini kuracak ve markanızı büyütecektir. Bu bağlamda, AMR Global Advisors; marka geliştirme, sosyal medya pazarlaması, reklamcılık gibi pazarlama hizmetleri sunmanın yanı sıra etkinliklerin, basın toplantılarının ve basın bültenlerinin düzenlenmesinde de destek sunmaktadır. Ayrıca, kriz durumlarında 'kriz pazarlaması' yoluyla çözümün bir parçası olmak için yanınızdayız.

Marketing and PR services
Investment in real estate

ABD'de gayimenkul yatırımı

Şimdi yatırım amaçlı gayrimenkul satın almak için doğru zaman mı?

Düşük emlak vergileri, yatırımcıların alım güçlerini arttırmalarına yardımcı oluyor! Gayrimenkul, günümüzde yapabileceğiniz en iyi yatırımdır. Ayrıca, gayrimenkul her zaman harika bir yatırımdır çünkü diğer yatırım türlerinden daha fazla seçeneğiniz vardır. AMR Global Advisors, profesyonel olarak yönetilen gayrimenkul fonları veya doğrudan yatırım yöntemleri aracılığıyla

ABD'de gayrimenkul yatırımı yapmanıza yardımcı olmak için burada.

AMR'deki uzmanlarımız, ticari, endüstriyel veya konut yatırımlarına yatırım yaparken yaşanılan zorluklar konusunda size rehberlik edecektir.

Uluslararası vergi planlaması

Siz veya şirketiniz uluslararası pazarlarda yer alıyorsanız veya yer almayı planlıyorsanız, vergi planlaması her ciddi işletme gelişiminin en önemli parçalarından biridir. AMR Global Advisors, planlarınız düşük vergili olacak ve işletme ve kişisel hedeflerinizi destekleyecek şekilde uluslararası vergi planlama hizmetleri sunmaktadır.

Bizim işimiz, sorularınızı yanıtlamak, aklınıza gelmemiş olabilecek diğer uluslararası vergi sorunlarını ele almak ve en ideal ve yasalara en uygun vergi rehberliğini sağlamaktır.

investiranje
Relocation services

Taşınma Hizmetleri

AMR, sizi, ailenizi veya işletmenizi istediğiniz yere ve ülkeye nakledeceğimiz Ticari Yer Değiştirme hizmetleri sunmaktadır. En küçük ayrıntılardan en karmaşık değişikliklere kadar her sorunla ilgileniyoruz.Kişisel veya kurumsal taşınmanızın tüm yönlerini koordine etmek için buradayız.

Önerilerimiz işletmenin ve yaşam tarzınızın aksamasını engelleyecek, güçlük ve maliyetleri en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.

Göçmenlik Hizmetleri

Göç yasalarının yasal alandaki en karmaşık alanlardan biri olduğunu göz önünde bulunduran AMR Global Advisors, göç konusunda tam hukuki hizmetler sunmaktadır. ABD'de yaşamak ve çalışmak istiyorsanız hangi adımı atmanız gerektiği konusunda kesin bilgiye sahip olmanız neden önemlidir?

Son başvuru tarihini kaçırmamak veya başvuruda bulunmadan önce geçerli yasaları düzgün bir şekilde araştırmamak, bir göçmenin yasal statüsünü kaybetmesine ve hatta sınır dışı edilmesine neden olabilir. AMR bu şekilde zaman, enerji ve para tasarrufu sağlama hedefinize hangi yolla ulaşabileceğinizi açıklayan tüm gerekli bilgileri ve fırsatları sunar.

Immigration services
Advisory services

Danışmanlık Hizmetleri

Uzmanlarımız, işletme gereksinimlerinize yenilikçi çözümler sunar. AMR Global olarak, yüksek nitelikli iş adamları, göçmenlik ve işletme avukatları, muhasebeciler ve diğer profesyonellerden oluşan küresel bir ağa erişimin yanı sıra uyumluluk bilgisi ve işletme bilgisine de sahibiz.

Müşterilerimizi, şirket kurma safhasından işletme genişlemesi ve taşınmaya kadar iş yaşamları boyunca destekliyoruz. Ekibimiz, muhasebe programları, finansal tablolar ve yasal uyumluluk konusunda şirketinize yardımcı olabilir.

Finansman ve Kaynak Yaratma

AMR Global, işletmeniz için kaynak yaratmanıza yardımcı olabilir, böylece fikirlerinizi ABD'de ve dünyanın diğer bölgelerinde hayata geçirebilirsiniz.

Ağımızda, ister yeni başlayan bir şirket ister çok uluslu bir şirket olun, size finansman konusunda yardımcı olacak bankacılar yer almaktadır.

Financing and funding
Electronic payment processing

Elektronik Ödeme İşlemleri

Giderek daha fazla işlem, geleneksel ödeme yöntemlerinden ziyade elektronik olarak yapılmaktadır. Danışmanlarımız, 20 yılı aşkın bir süredir elektronik ödeme işlemlerinin ön saflarında yer alıyor. İster müesses bir e-ticaret perakendecisi, ister yeni başlayan bir şirket sahibi isterseniz de yüksek riskler alan bir tüccar olun, ödeme ihtiyaçlarınız için çözüm bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Şirket Büyütme Hizmetleri

Müşterilerimiz ticaret, kurumsal ağırlama, enerji ve geri dönüşüm gibi çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, yeni pazarlar açma veya satın alma ve birleşme yoluyla işletmenizi büyütme konularında danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

Danışmanlarımız süreç boyunca size yardımcı olacak ve işletmenizi bir adım yukarı taşımak için plan geliştirecektir.

AMR Global Advisors

BİZİM ADRESİMİZ

4. jula A56/5, Podgoritsa, Karadağ

info@amradvisory.com amrglobal@amradvisory.comCitizenship by Investment in MontenegroUltimate guide

Find more about the important information and benefits of this program.